Mosby's Nursing Skills

Hemsirelik becerileri ve prosedürleri üzerine Elsevier tarafından hazırlanan online bir referans kaynağı olan Mosby’s Nursing Skills veritabanı, günümüz hemşirelerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla hazırlanmıştır. 

Günün 24 saati herhangi bir bilgisayardan erişilebilen Mosby’s Nursing Skills veritabanının içerisinde, saygı değer referans kaynaklarından alınmış 1268 klinik ve pratik hemşirelik becerisi hakkında bilgi bulunmaktadır. 

Bu kaynaklardan bazıları şunlardır: 
Clinical Nursing Skills & Techniques, 6th edition (Perry & Potter), Emergency Nursing Procedures 3rd edition (Proehl), AACN Procedure Manual for Critical Care 5th edition (AACN)

Mosby’s Nursing Skills veritabanı içindeki hemşirelik becerileri bilgileri, detaylı bir şekilde ya da istenildiği takdirde özet olarak görüntülenebilmektedir.

İnteraktif testler sayesinde ise kullanıcılar, inceledikleri konuyu ne kadar iyi anladılarını ölçebilmektedirler. Bu veritabanı, hemşirelik üzerine son derece geniş bir konu yelpazesini kapsamakta ve sağlık kurumunun kendi standartları ve politikalarına uygun olarak özelleştirilebilmektedir. 

Dosyalar