UpToDate Anywhere

Sağlık kuruluşları; hizmet kalitesi ve güvenliğinin arttırılması, hasta yatış sürelerinin kısaltılması, ölüm oranlarını azaltılması ve maliyetlerin düşürülmesi için klinik karar destek sistemleri ve özellikle UpToDate üzerinde yoğunlaşmaktadırlar. (*) 

*. J Hosp Med 2011, “Use of UpToDate and Outcomes in U.S. Hospitals”

UpToDate; sağlık kuruluşlarının elde ettikleri sonuçları geliştirdiği kanıtlanmış, güvenilen bir klinik karar destek kaynağıdır. Bu kuvvetli kanıta dayalı içerik; şimdi UpToDate Anywhere lisansi ile klinisyenler için ev, ofis ya da hasta başında kullanabilecek şekilde erişim kapsamındadır.

Sunmakta olduğumuz UpToDate Anywhere ile sağlayabilecegimiz katkılar:

**Her noktadan UpToDate’e erişim: Doktorlarınız; ilk erişim için hastaneniz içinden yarattıkları bireysel hesap ile evlerinden/hastaneden/kurum dışından UpToDate’e erişim sağlayabilirler.

**Ödüllü Aplikasyonu İle Erişim: iOS® ve Android™ cihazlarından mobil aplikasyonlar ile erişilmektedir.

**Hasta Kayıt Sistemine Entegrasyon: Hasta kayıt sistemine entegrasyonu ile doktorların hasta ekranından erişimleri sağlanmaktadır ve HIMSS kategorilerinin bir aşaması olan klinik karar destek sistemi entegrasyonu ile sağlanmış olmaktadır.

**CME/CE/CPD kredileri kazanma: Mobil cihaz/ kurum dışı/kurum içinden UpToDate’e erişerek CME kredileri kazanma olanağı yaratılmış olmaktadır. 

2011 yılında 1228 Hastanede yapılan araştırmaya göre UpToDate’in Hasta Kayit Sistemine entegre olması ile çıkan sonuçları gösteren tablo aşağıda yeralmaktadır.

Entegrasyon görüşleri ile ilgili video: https://www.youtube.com/watch?v=eK9i-nky-Yo

UpToDate Anywhere Uzaktan (ev/ofis/ cep telefonlarınızdan, mobil cihazlardan ) Erişim İçin Kişisel Kayıt Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=KMe69G3vBm8

UpToDate Klinik Karar Destek Sistemi ile ilgili Türkçe alt yazılı YouTube videoları:

Not: Türkçe altyazı seçeneğine, eğer daha önceden ayarınız yok ise, YouTube Ayarlar sekmesinden erişebilirsiniz.

https://youtu.be/F9AN5r0CZi4

https://www.youtube.com/watch?v=JodppVOcjg8

 


 

Dosyalar